Yerden Isıtma Temizliği Ankara

YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ


Günümüzde yeni yeni tercih edilen ısıtma sistemlerinden biri de yerden ısıtmalı sistemlerdir. Genellikle inşaat aşamasında iken tesisatı yapılır. Petek sistemine göre %30 yakıt tasarrufu sağlayan zemin ısıtma sistemi diğer tesisat türleri gibi belirli aralıklarla bakım ve tesisat yıkanması gerektirir.

Yerden ısıtma sistemlerinde tesisat tamamen zemin altından geçtiği için ileride aşınma ve benzeri durumlar yüzünden oluşan yıpranma ısı kaybına neden olmaktadır. Aynı zamanda bu sistemlerde oluşan bir kaçak ciddi maliyetlere neden olur.

Yıllık temizlik bakımını yaptırmanız durumunda hem ısı tasarrufunu sağlar hem de ömür boyu güvenle kullanabilirsiniz. Sutesman Su Tesisat ekibi olarak son teknoloji cihazlar ile temizlik bakım işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Bakım işlerini gerçekleştirirken aynı zamanda zemin tesisatında herhangi bir sorun, kaçak olup olmadığını da denetliyoruz. Bu sayede ilerde oluşabilecek tüm sorunların önüne geçebilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Görünmeyen veya el yardımı ile ulaşamayacağınız gider borularında oluşan tıkanıklıklar için kırmaya dökmeye son. Kameralı görüntüleme yapan robot cihazlar ile tıkalı bölgeler kolay bir biçimde tespit ediliyor.

Cihazla yapılan bu tespit sistemleri sayesinde ciddi bir masraftan ve zamandan kurtulursunuz. Hızlıca tespit edilen tıkanıklık bölgeleri yine ufak bir tadilat ile giderilir. Bu sayede evinizde veya işyerinizde kırma dökme gibi uzun sürecek çalışmalar yaşanmaz.

Robot Görüntüleme Cihazları

Kameralı Robot görüntüleme cihazları duvar içinden giden gider tesisatında metrelerce dolaşabilme özelliğine sahiptir. Normal yöntemler ile günlerce tespit edilemeyen tıkanıklıklar bu cihazlar sayesinde 1-2 saat içerisinde tespit edilir.

Tıkanıklık çaçmaya çalışırken bilmediğiniz kimsyasallar sağlığınıza ciddi zararlar verbilir. İşi uzmanına bırakın, Sutesman Ankara Su Tesisat ekibi olarak 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz, üstelik ilave fark almadan Ankara'nın her bölgesine servis imkanı.

TIKANIKLIK AÇMA SORU CEVAPLAR

Belli başlı basit tıkanıklıklarda bilinen kimyasallar kullanılabilir ama bu kimyasalları kullanmadan önce lütfen kullanım talimatını iyi okuyun. Aksi takdirde ciddi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle hassas bünyeye sahip çocuklar bu kimyasallardan daha çok etkilenir.

Yine konunun başında belirttiğimiz gibi bu tip kimyasallar basit tıkanıklıkları açmak için kullanılır, birikmiş, katı hale dönüşmüş veya katı madde atıkları (Çocuk bezi vb.) gider tesisatında kalıcı hale dönüşür, bu gibi durumlarda uzman yardımı almanız gerekiyor.

Banyo, tuvalet, mutfak gibi önemli bölgelerde oluşan tıkanıklıklar sonucu oluşan pis kokuların giderilmesi ancak tıkanıklığın tamamen çözülmesi ile halledilebilir. Geçici olarak kullanacağınız kimyasallar, oda parfümleri veya benzeri koku veren ürünler sorununuza geçici ama yine devam eden bir çözüm üretir. Tıkanıklığın tamamen açılması ile pis kokulardan kurtulabilirsiniz.

Gider tıkanıklığı oluşması durumunda öncelikle vakit kaybetmeden Sutesman Su Tesisat servisini arayın. Tıkanıklık özellikle banyo veya tuvalet gibi bölgelerde ise servis ekibimiz gelene kadar bu bölgeleri kullanmamaya çalışın.